Buty Helly Hansen – norweska jakość, niezwykły komfort

dwie pary butów

Kiedy pierwszy raz wyruszył na morze, miał piętnaście lat. Dziesięć lat później otrzymał dyplom kapitański. Niesprzyjające warunki atmosferyczne nigdy nie były mu straszne. Postanowił pokonać wodę i wiatr, wymyślając wodoszczelny materiał nasączony olejem lnianym. Dziś jest jednym z czołowych producentów specjalistycznej odzieży deszczochronnej i wiatrochłonnej. Helly Juel Hansen – bo o nim mowa – dokonał w branży prawdziwego przełomu.

helly-hansen-w-the-foreste

Dla profesjonalistów i nie tylko

Dewizą marki od samego początku było tworzenie zaawansowanej technologicznie odzieży dla „profesjonalistów pełnych pasji”.  Z czasem wachlarz produktów został rozszerzony o kolekcje obuwia. Szybko zasłynęły one z najwyższej jakości i niezawodności. Podbiły serca zarówno miłośników żeglarstwa, wędrówki i sportów zimowych, jak i wszystkich tych, którzy szukali solidnych i komfortowych butów na co dzień. Oprócz obuwia typowo specjalistycznego, marka oferuje bowiem także modele typowo miejskie i trekkingowe.

helly-hansen-tryvann8

Codzienna wygoda na miejskich ulicach

Szczególnie dużą popularnością cieszą się propozycje marki z kolekcji jesienno-zimowych. Buty outdoorowe Hally Hansen to doskonałe połączenie trekkingowego designu i streetwearowych  trendów. Obuwie to świetnie sprawdza się zarówno na ulicach miast, jak i podczas długich, pieszych wędrówek. Fani marki doceniają niezwykłą precyzję wykonania, która jest gwarancją wysokiej jakości komfortu i doskonałego dopasowania. Można śmiało powiedzieć, że buty Hally Hansen są najlepszym przyjacielem stopy! Dzięki nim zyskuje ona wsparcie, stabilizacje oraz „atrakcyjne opakowanie”, bowiem marka nie idzie na żadne kompromisy ani w kwestii jakości, ani wyglądu.

helly-hansen-w-tryvann

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *